* You are viewing the archive for the ‘Pierścionki srebrne’ Category

pierścionek srebrny z kamieniem jubilerskim ps3-8

pierścionek srebrny  z kamieniem jubilerskim ps3-8

Pierścień z kamieniem jubilerskim to istotny i podkreślający wdzięk suplement współczesnego ubioru. Kobieca biżuteria zwłaszcza nadaje się na spotkanie z ukochaną osobą. Polerowane ręcznie srebro pod względem różnorodności form, wzorów oraz ceny przewyższa złoto i platynę. Biżuteria ze srebra to bez wątpienia sprawdzony pomysł na prezent np. z okazji dnia Taty. Biżuteria damska ze srebra ma bardzo pozytywne oddziaływanie na organizm – przeciwdziała przedwczesnemu starzeniu. Biżuteria srebrna nie tylko zdobi właściciela, ale także ukrywa ludzkie marzenia. Tylko wyobraź sobie jak wiele rozkoszy sprawi Tobie posiadanie eleganckiego drobiazgu. Zobacz inne wyroby jubilerskie. Już dziś możesz zamówić przepiękne i niedrogie srebrne pierścionki oksydowane z koralem. Warto wiedzieć, że kupując biżuterię w sklepie internetowym Bizant.pl otrzymujesz 24-miesięczną gwarancję na produkty.

pierścień z jubilerskim kamieniem ps3-16

pierścień  z jubilerskim kamieniem ps3-16

Pierścień ze srebra z jubilerskim kamieniem to potrzebny i efektowny dodatek do każdej kreacji. Biżuteria ze srebra pasuje do szkoły. Biżuteria srebrna polerowana ciszy się dużą popularnością. Srebro to sprawdzony pomysł na wyjątkowy prezent. Srebrna biżuteria kobieca ma bardzo pozytywne oddziaływanie na organizm – przeciwdziała przedwczesnemu starzeniu i osłabia wzburzenie. Biżuteria srebrna nie tylko zdobi człowieka, ale także ukazuje ludzkie marzenia. Eleganckie srebro zapewni Tobie świetny nastrój. Już dziś odwiedź sklep internetowy Bizant.pl i zamów niedrogie pierścionki z cyrkoniami. Jeżeli masz już dość domowych sposobów czyszczenia srebra to koniecznie odwiedź stronę internetową Bizant.pl. Znajdziesz tu wykorzystywane w jubilerstwie ściereczkę i płyn do czyszczenia srebra w cenie 10 zł/szt. Przed użyciem środków zapoznaj się z instrukcją.

pierścień z jubilerskim kamieniem ps9-16

pierścień  z jubilerskim kamieniem ps9-16

Śliczny srebrny pierścionek wykonany z próby srebra 925 i ocechowany zgodnie z prawem probierczym. Polerowane srebro na wysoki połysk zwłaszcza nadaje się do biura. Elegancka biżuteria srebrna zapewni Tobie świetny nastrój.Srebrny wyrób jubilerski to niezbędny i podkreślający wdzięk dodatek do każdej kreacji. Nie masz pojęcia gdzie i jaki prezent kupić na wyjątkową okazję? Odpowiedź jest prosta – zapraszam na stronę www.Bizant.pl. Tu znajdziesz biżuterię odpowiednią na każdą kieszeń. Osobiście podobają mi się w atrakcyjnej cenie pierścienie.

Specyfikacja produktu
Ozdoba jubilerska: pierścionek
Biżuteria: damska
Materiał: srebro próby 925
Powierzchnia srebra: polerowana
Kamień jubilerski: cyrkonia
Rodzaj kamienia: syntetyczny
Zastosowanie: na palec
Środki do konserwacji biżuterii: płyn, ściereczka do czyszczenia srebra
Profesjonalne czyszczenie srebra wykona: jubiler

pierścionek ze srebra z prawdziwą cyrkonią ps12-3

pierścionek ze srebra  z prawdziwą cyrkonią ps12-3

Przecudowny srebrny pierścionek z białą cyrkonią w całości wykonany ze srebra próby 925. Polerowana ręcznie biżuteria srebrna nadaje się szczególnie do noszenia na każdy dzień tygodnia. Zmysłowa srebrna biżuteria zapewni Tobie świetny nastrój.Ozdoba z najwyższej próby srebra to wyśmienity i zalecany detal nienagannego stroju. Pozwól sobie na odrobinę szaleństwa. Odwiedź stronę www.bizant.pl i kup niebanalne pierścionki srebrne z cyrkoniami.

pierścionek z cyrkonią ps3-41

pierścionek  z cyrkonią ps3-41

Cudowny pierścionek ze srebra z białym kamieniem jubilerskim - cyrkonią wykonany z najwyższej próby srebra. Polerowany ręcznie wyrób srebrny pasuje w szczególności do noszenia na wyjątkowe uroczystości. Elegancka biżuteria srebrna zapewni na długo świetny nastrój. Wyrób jubilerski ze srebra to śliczny i podkreślający wdzięk szczegół stroju. Odwiedź salon firmowy Bizant.pl i kup wysmakowane srebrne pierścienie.

Zwyczajowo każdemu wielbicielowi biżuterii polecam poszerzenie swojej wiedzy z branży jubilerskiej. Tym razem będzie o perłach. Temat jest oczywiście bardzo rozległy, ale poruszę tylko podstawowe informacje. Obecnie na rynku jubilerskim wyłącznie dostępna jest perłowa biżuteria srebrna, złota, czy platynowa z osadzonymi perłami hodowlanymi. Większość to hodowlane perły słodkowodne przeważnie pochodzące z Chin. Wyglądają bardzo podobnie do sławnych japońskich pereł Akoya. Cena słodkowodnych kamieni jest jednak o 80% tańsza od oceanicznych klejnotów.  Kształt pereł jest zawsze inny. Nie ma identycznego okazu. Perły mogą być okrągłe, owalne, w kształcie kropli. Najdroższe są kamienie o idealnie kulistym kształcie. Wyróżniamy perły półkuliste, barokowe o nieregularnych kształtach. Powierzchnia pereł nie jest doskonała, gdyż wykonana jest przez organizmy żywe. Mogą występować wgniecenia, pęcherzyki oraz inne niedoskonałości. Im mniej skaz tym wartość perły jest większa. Kolory pereł są bardzo różnorodne i nie mają istotnego wpływu na wartość kamieni. Wszystko zależy od indywidualnych upodobań.  Z wielkością pereł wiąże się ściśle z ich ceną. Zazwyczaj im większy okaz tym drożej kosztuje.  Połysk pereł to zdolność odbijania światła. Zazwyczaj połysk związany jest z wielkością kamienia tzn. większa perła – większy połysk.