* You are viewing the archive for the ‘Komplety srebrne’ Category

komplet i koral kpl119-7

Tym razem zamieszczam nietuzinkowy srebrny komplet biżuterii z koralem i cyrkoniami w całości wykonany ze srebra próby 925. Biżuteria polerowana pasuje do noszenia na uroczystości. Elegancka biżuteria srebrna zapewni Tobie świetny nastrój. Biżuteria ze srebra z koralem to przydatny element stroju. Poczuj przyjemny dotyk szlachetnego metalu delikatnie pieszczącego Twoją wrażliwą skórę. Polecam okazałe i niedrogie srebrne komplety biżuterii oksydowane z onyksem.

komplet srebrny z osadzonym koralem kpl95-2

komplet srebrny  z osadzonym koralem kpl95-2

Dziś przedstawiam śliczny komplet biżuterii srebrnej z koralem wykonany z najwyższej próby metalu szlachetnego. Oksydowana biżuteria srebrna na wysoki połysk nadaje się do pracy. Zmysłowa biżuteria srebrna zapewni Tobie świetny nastrój.Wyrób jubilerski z koralem to śliczny i podkreślający urodę detal wizerunku. Oceń wysmakowane i niedrogie komplety srebrne oksydowane z koralem.

Przed zakupami biżuterii możesz skorzystać z zebranych tu porad dotyczących zasad noszenia wyrobów jubilerskich. Biżuteria srebrna i jej noszenie powinny sprawiać przyjemność, podkreślać wdzięk, urodę i dodawać splendoru. Pamiętać jednak należy, że nie wszystko co świeci jest elegancką ozdobą. Biżuterią srebrną nie należy oszołamiać. Lepiej nosić mniej, ale coś dobrego niż dużo a brzydkiego. Na jednej ręce nie powinno się nosić więcej niż dwóch pierścionków, powiedzmy - dwa pierścionki i obrączkę. Niepraktyczne jest noszenie na jednej ręce pierścionków złotych oraz srebrnych, bo ten ostatni może nadwyrężyć sąsiadujący z nim pierścionek ze złota. Podobnie - nie należy mieszać bransoletek złotych i srebrnych albo grubych bransoletek srebrnych i delikatnych łańcuszków. To uznawane jest po prostu za nieeleganckie. Nie należy traktować szyi, jak wieszaka na łańcuchy, łańcuszki, wisiorki, rzemienie, gdyż mogą się splątać lub nawet zerwać. Do krzyżyka srebrnego, czy złotego nie dodaje się innych ozdób tj. naszyjniki i wisiorki. Agrafy lub broszki srebrne dobrze prezentują się w klapie kostiumu, ale tracą, jeśli kostium jest zbyt krzykliwy. Złota biżuteria świetnie prezentuje się na jedwabiu, dobrze na tkaninach wełnianych, kiepsko na dżinsie i wręcz nieładnie wygląda na kreacjach z syntetyków. Złota, ale także i srebrna biżuteria nie pasują do każdej sytuacji; zwłaszcza biuro nie wydaje się odpowiednim miejscem na ciężkie łańcuchy, kolczyki czy grube bransolety srebrne i złote. Biżuterię należy nosić odpowiedni dobraną do stroju, okazji, fryzury, makijażu itd. Sznur pereł z pewnością nie będzie dobrze wyglądał przy koszuli flanelowej i dżinsach, a młodzieżowy pierścionek przy sukni balowej. Biżuteria powinna też harmonizować sama z sobą - jeżeli kolczyki z czerwonym kamieniem, to pierścionek nie z zielonym!

srebrny komplet z koralem kpl89-2

srebrny komplet  z koralem kpl89-2

Oszałamiający komplet z koralem, który został wykonany z najwyższej próby srebra. Wyrób jubilerski polerowany ręcznie pasuje do noszenia na każdy dzień. Tylko wyobraź sobie jak wiele rozkoszy sprawi Tobie posiadanie srebrnego drobiazgu. Biżuteria srebrna to uroczy i podkreślający piękno suplement współczesnej kreacji. Dziś polecam oryginalne srebrne komplety biżuterii oksydowane z turkusem.

komplet srebrny z koralem kpl85-8

Zestaw biżuterii ze srebra z koralem to doskonały element dzisiejszego wizerunku. Srebro pasuje do noszenia na specjalne uroczystości. Oksydowany wyrób na wysoki połysk ciszy się dużym powodzeniem, cieszy się wyjątkowym powodzeniem. Biżuteria srebrna to bez wątpienia sprawdzony pomysł na prezent dla niej. Srebrna biżuteria damska ma lecznicze oddziaływanie na organizm – przeciwdziała przedwczesnemu starzeniu i osłabia wzburzenie. Srebrna biżuteria nie tylko zdobi człowieka, ale także odzwierciedla nasze uczucia. Gustowna srebrna biżuteria zapewni Tobie świetny nastrój. Już dziś zamów te przepiękne i niedrogie komplety biżuterii z cyrkoniami.

srebrny komplet z koralem kpl79-2

Srebrny komplet biżuterii z kamieniami jubilerskimi - koralami to niezastąpiony i podkreślający urodę dodatek do dzisiejszego stroju. Srebrna biżuteria damska pasuje do noszenia na specjalne okoliczności. Polerowany wyrób srebrny imponuje bogactwem wzorów, form, a walorami estetycznymi przewyższa złoto. Wyrób jubilerski to bez wątpienia sprawdzony pomysł na prezent np. dla kobiety. Biżuteria kobieca ze srebra ma lecznicze oddziaływanie na organizm – przeciwdziała przedwczesnemu starzeniu i wycisza troski. Biżuteria z najwyższej próby srebra nie tylko zdobi człowieka, ale także ukrywa ludzkie marzenia. Zmysłowa srebrna biżuteria zapewni Tobie świetny nastrój. odpowiednią na każdą kieszeń. Osobiście podobają mi się te atrakcyjne cenowo komplety biżuterii srebrne z koralem.