* You are viewing the archive for the ‘Kolczyki srebrne’ Category

kolczyki z cyrkoniami kc22-61

Kolczyki z kamieniem jubilerskim - cyrkonią to bardzo ważny i podkreślający wdzięk suplement modnego stroju. Damska biżuteria srebrna nadaje się w szczególności do noszenia na każdą uroczystość. Biżuteria oksydowana ręcznie ciszy się od kilku lat dużą popularnością. Biżuteria srebrna to bez wątpienia sprawdzony pomysł na prezent np. dla babci. Biżuteria srebrna damska z jubilerskim kamieniem ma bardzo pozytywny wpływ na organizm – wycisza troski i osłabia wzburzenie. Srebrna biżuteria nie tylko zdobi właściciela, ale także ukazuje ludzkie ideały. Tylko wyobraź sobie jak wiele radości sprawi Tobie posiadanie małego drobiazgu. Biżuteria srebrna firmy Bizant podbije Twoje serce. Finezyjne kształty wyrobów jubilerskich zachwycą Twoje oczy. Szczególnie polecam modne i niedrogie srebrne kolczyki oksydowane z kryształami swarovskiego.

srebrne kolczyki z cyrkoniami kc22-65


Srebrne kolczyki z kolorowymi cyrkoniami to uroczy i polecany element modnego stroju. Biżuteria damska nadaje się do noszenia na imprezy okolicznościowe. Oksydowany wyrób srebrny przewyższa bogactwem wzorów oraz walorami estetycznymi inne metale szlachetne. Srebrny wyrób to bez wątpienia ciekawy pomysł na prezent z okazji walentynek. Biżuteria ze srebra z cyrkoniami ma bardzo pozytywny wpływ na organizm – przeciwdziała przedwczesnemu starzeniu i osłabia wzburzenie. Srebro zaspokoi wymagania osób ceniących klasykę i nie tylko. Elegancka biżuteria srebrna zapewni Tobie świetny nastrój. Godny polecenia jest sklep internetowy www.Bizant.pl. Znajdziesz tu ładne srebrne kolczyki z turkusem. Warto wiedzieć, że w sklepie internetowym Bizant.pl przy zakupach pow. 100 zł i przedpłacie na konto nie poniesiesz kosztów dostawy.

kolczyki - srebro z prawdziwymi cyrkoniami kc28-15

Artystyczne kolczyki zrobione z najwyższej próby metalu szlachetnego – srebra 925. Biżuteria oksydowana ręcznie nadaje się w szczególności do noszenia na co dzień. Nic nie podkreśli Twojej urody i wdzięku jak gustowna srebrna biżuteria. Srebro próby 925 z kamieniem jubilerskim to uroczy i efektowny detal współczesnego ubioru. Jeżeli szukasz godnego zaufania sklepu jubilerskiego z profesjonalna obsługą Klienta to koniecznie odwiedź stronę www.Bizant.pl. Gorąco polecam okazałe srebrne kolczyki oksydowane z koralem.

kolczyki - srebro z cyrkoniami kc66-27

Ładne srebrne kolczyki z prawdziwymi cyrkoniami, które zostały wykonane z najwyższej próby srebra. Wyrób oksydowany nadaje się szczególnie na imprezy okolicznościowe. Tylko wyobraź sobie jak wiele przyjemności sprawi Tobie posiadanie srebrnego drobiazgu. Biżuteria z osadzonym jubilerskim kamieniem to niezastąpiony i polecany suplement współczesnej kreacji. Sprawdź najnowszą ofertę firmy Bizant i zamów w atrakcyjnej cenie kolczyki ze srebra.

kolczyki srebrne z cyrkoniami kc66-30

Modne kolczyki z prawdziwymi cyrkoniami, które zostały wykonane z metalu szlachetnego próby 925. Biżuteria srebrna oksydowana pasuje szczególnie do pracy. Finezyjna srebrna biżuteria zapewni Tobie świetny nastrój.Biżuteria ze srebra próby 925 z osadzonym jubilerskim kamieniem to doskonały i polecany szczegół nienagannego ubioru. Nie jest tajemnicą, że biżuteria firmy Bizant to srebrna finezja w czystej formie. Dziś jednak został zdradzony pilnie strzeżony sekret. Informujemy, iż od miesiąca oferowana biżuteria srebrna dostępna jest w bardzo atrakcyjnych cenach. Na stronie www.Bizant.pl znajdziesz wyjątkowo szykowne i niedrogie kolczyki ze srebra z koralem.

Kończę już zachwalać biżuterię srebrną i dla urozmaicenia tematu przedstawię kilka nowych informacji o perłach. Jak już można się zorientować bardzo kocham te kamienie i chętnie o nich piszę. Perły należą do najwartościowszych kamieni szlachetnych, gdyż nie wymagają żadnej obróbki, w stanie naturalnym wykazują pełny połysk, pożądany orient. 70% pereł nawleka się na sznurki i nosi jako łańcuchy. Zwykle ich długość wynosi 40 cm – tzw. „kołnierz”, zaś łańcuchy dwukrotnie dłuższe noszą nazwę „opera”. Łańcuch pereł o jednakowej wielkości określa się mianem „garnituru”. Jeśli perły od największej pośrodku zmniejszają się ku końcom łańcucha, jest to „naszyjnik” lub „podziałka”. Warto wiedzieć, że od zawsze wyboru pereł na garnitury lub naszyjniki dokonuje się gołym okiem. Otwory wierci się w miejscu wadliwym lub mniej ładnym, usuwając jednocześnie niedoskonałość perły. Średnica otworu powinna wynosić 0,3 mm. Pereł niebieskich nie należy wiercić (skłonność do zmiany barwy). Perły plamiste lub uszkodzone można „obrać”, czyli pozbawić warstwy powierzchniowej. Odzyskują wówczas swą pierwotną urodę. Bardzo wadliwe miejsca wycina się. Reszta perły w kształcie półkuli lub 3/4 zostaje sprzedana – nadaje się na kolczyki i broszki. (źródło:wikipedia.org)