* You are viewing the archive for the ‘Naszyjniki ze srebra’ Category

naszyjnik z turkusem ns28-6

Srebrny naszyjnik z turkusem to niezastąpiony i podkreślający piękno szczegół kreacji. Biżuteria ze srebra zwłaszcza nadaje się na spotkanie z ukochaną osobą. Biżuteria srebrna polerowana na wysoki połysk to kwintesencja panujących w świecie mody trendów. Srebrny wyrób to bez wątpienia ciekawy pomysł na prezent z okazji walentynek. Biżuteria damska ma bardzo pozytywny wpływ na organizm i osłabia wzburzenie. Wyrób srebrny pomaga wyrazić pragnienia. Finezyjna biżuteria srebrna zapewni Tobie świetny nastrój. Wykorzystaj okazjonalną cenę i kup szykowne i niedrogie srebrne kolie oksydowane z onyksem.

srebrna kolia z lawą wulkaniczną i koralem ns28-1

srebrna kolia  z lawą wulkaniczną i koralem ns28-1

Naszyjnik z lawą wulkaniczną i koralem to ważny i podkreślający wdzięk suplement obowiązującej mody. Biżuteria ze srebra nadaje się w szczególności do noszenia na spotkanie z ukochaną osobą. Wyrób jubilerski polerowany na wysoki połysk cieszy się od wielu lat niesłabnącym powodzeniem. Biżuteria srebrna to bez wątpienia sprawdzony pomysł na romantyczny prezent np. dla kobiety. Biżuteria srebrna damska ma lecznicze oddziaływanie na organizm – przeciwdziała przedwczesnemu starzeniu i wycisza troski. Ozdoba z najwyższej próby srebra nie tylko zdobi człowieka, ale także ukrywa ludzkie marzenia, uczucia lub ideały. Nic nie podkreśli Twojej urody i wdzięku jak finezyjna srebrna biżuteria. Dziś jest Twój dzień! Pozwól sobie na odrobinę szaleństwa. Biżuteria srebrna firmy Bizant podkreśli Twój indywidualizm i temperament. Salon jubilerski poleca nietypowe kolie z onyksem.

srebrna kolia z krzemieniem pasiastym ns24-21

srebrna kolia  z krzemieniem pasiastym ns24-21

Cudny naszyjnik srebrny z krzemieniem pasiastym wykonany z najwyższej próby metalu szlachetnego. Srebrny wyrób jubilerski polerowany ręcznie pasuje szczególnie do pracy. Eleganckie srebro zapewni na długo świetny nastrój.Srebrna biżuteria to uroczy i efektowny szczegół kreacji. Nie masz pojęcia gdzie i jaki prezent kupić na wyjątkową okazję? Odpowiedź jest prosta – zapraszam na stronę www.bizant.pl. Tu znajdziesz biżuterię odpowiednią na każdą kieszeń. Osobiście podobają mi się atrakcyjne i niedrogie naszyjniki srebrne z turkusem.

naszyjnik z prawdziwymi cyrkoniami ns24-5

naszyjnik  z prawdziwymi cyrkoniami ns24-5

Wysmakowany naszyjnik srebrny z cyrkoniami w całości wykonany ze srebra próby 925. Biżuteria polerowana nadaje się szczególnie na wyjątkowe okoliczności. Tylko wyobraź sobie jak wiele rozkoszy sprawi Tobie posiadanie małego drobiazgu. Wyrób srebrny to doskonały i polecany dodatek do każdego stroju. Jeżeli szukasz sprawdzonego sklepu jubilerskiego to koniecznie odwiedź stronę www.bizant.pl , który jest idealnym miejscem na zakupy biżuterii srebrnej. Szef salonu szczególnie rekomenduje przepiękne i niedrogie srebrne kolie oksydowane z turkusem.

naszyjnik z kwarcem ns24-2

naszyjnik z kwarcem ns24-2

Zniewalający srebrny naszyjnik z prawdziwym kwarcem dymnym, który został wykonany z najwyższej próby srebra. Polerowane ręcznie srebro nadaje się przede wszystkim do noszenia do pracy. Nic nie podkreśli Twojej urody i wdzięku jak gustowna biżuteria srebrna. Biżuteria próby 925 to przydatny detal współczesnej kreacji. Nie masz pojęcia gdzie i jaki prezent kupić na wyjątkową okazję? Odpowiedź jest prosta – zapraszam na stronę www.bizant.pl. Tu znajdziesz biżuterię odpowiednią na każdą kieszeń. Osobiście podobają mi się czarujące i niedrogie naszyjniki z turkusem.

W związku z tym, iż lubię dzielić się zdobytą wiedzę podzielę się z Tobą kolejnymi wskazówkami jak odróżnić perły naturalne od hodowlanych. Oto różnice między perłami naturalnymi i hodowlanymi. Powierzchnia perły naturalnej jest gładka. Na powierzchni pereł hodowlanych można zaobserwować małe , brodawkowate i niekiedy ostro zaostrzone nabrzmienie – jest to blizna po szwie powstałym przy zszywaniu sztucznego woreczka perłowego, na którym równomiernie osadza się masa perłowa. Gęstość pereł naturalnych jest niższa niż u hodowlanych. Po przepuszczeniu przez perłę naturalną promieni Roentgena z każdej strony (można stosować do pereł całych i przewierconych) - obraz jest sześciobokiem utworzonym z czarnych punktów. Różnica między obrazami powstaje w wyniku różnego rozszczepienia przechodzących promieni (krystaliczna struktura płytek aragonitowych). Po przepuszczeniu przez perłę hodowlaną promieni Roentgena (można stosować do pereł całych i przewierconych) - obraz jest czworobokiem utworzonym z czarnych punktów. (źródło:wikipedia.org)